Angst voor de tandarts

U bent niet de enige

Veel van onze patiënten hebben jaren geen tandarts gezien – uit angst, of na een nare ervaring. Onze praktijk richt zich van oorsprong op angstige patiënten en kinderen; dit is dagelijks werk voor ons, geen uitzondering. U hoeft zich bij ons nergens voor te verontschuldigen.

Zo pakken wij het aan

We beginnen met een kennismakingsgesprek zonder behandeling. Daarna bepaalt u het tempo: we leggen elke stap vooraf uit, spreken een stopsignaal af en nemen ruim de tijd voor de verdoving. Kleine stappen, geen verrassingen.

Sedatie of narcose

Is een reguliere behandeling voor u (nog) niet haalbaar, dan kan behandeling onder sedatie of narcose, in samenwerking met een anesthesieteam. Zo kan ook een groot behandeltraject in één of enkele afspraken worden uitgevoerd, terwijl u er weinig tot niets van meekrijgt.

Plan een kennismakingsgesprek


Terug naar overzicht